89600, Мукачево, вул. Миру 37

Замовити дзвінок
(095) 03-111-05

Дерматологія

Cat check-up

Організм тварини не менше унікальний, ніж організм людини і шкіра вашого вихованця такий же важливий орган, як і всі інші. Саме по кожному покрову можна судити, наскільки ваш улюбленець здоровий і добре себе почуває. А ось такі неприємні симптоми як свербіж, почервоніння і різні висипання зазвичай свідчать про різноманітні проблеми зі здоров’ям. Серйозна небезпека полягає в тому, що деякі захворювання можуть передаватися від тварини до людини.

Господарям тварин потрібно бути дуже уважними і постійно контролювати стан шкірного покриву свого улюбленця. Якщо ви помітили незрозумілі висипання, облисіння і ранки на тілі вашого улюбленця — негайно звертайтеся за допомогою до фахівців. Найчастіше тварини страждають від шкірних захворювань унаслідок інфекції або наявність шкідливих паразитів. Зустрічаються також випадки алергічних реакцій, а також спадковий фактор.

4426

Найчастіше ваш чотириногий друг підхоплює неприємну інфекцію під час контакту з хворою твариною. Особливо небезпечні в даному випадку бездомні коти, собаки і дрібні гризуни. Виявити захворювання на ранній стадії досить складно, так як спочатку воно протікає безсимптомно. Тому якщо у вас виникли, хоча б найменші підозри, краще відразу здати всі необхідні аналізи.