89600, Мукачево, вул. Миру 37

Замовити дзвінок
(095) 03-111-05

Електрокардіографія

reanimaciya

Власне слово «електрокардіографія» означає запис електричних потенціалів серця, а електрокардіограма — графічне відображення проходження електричного імпульсу по провідній системі серця. Електрокардіографія — дослідження біоелектричної активності серця.

Метод є незамінним в діагностиці порушення ритму, провідності, гипертрофій різних відділів серця та інших патологій. Цей спосіб дослідження важливий тому, що серце, яке виконує роль насоса, забезпечує рух крові по судинах, сприяючи підтримці стабільності функцій організму і об’єднуючи органи і тканини в одне ціле.

Серце тварини і людини працює під керівництвом власного водія ритму (автоматия серця). Імпульси, поширюючись по ній, охоплюють прилеглі відділи серцевого м’яза тим самим, викликаючи її скорочення. Зміна біоелектричної активності серця фіксується на папері за допомогою елекрокардіографа у вигляді кривої — електрокардіограми, що містить позитивні і негативні зубці. За характером цієї кривої фахівець може зробити висновок про наявність або відсутності патологій, згаданих вище.

Електрокардіографія — це всього лише один із способів дослідження пацієнта. Але, внаслідок своєї інформативності, об’єктивності та простоти, спосіб важливий і в багатьох випадках незамінний.

Записатися на ЕКГ- дослідження можна за телефоном (050) 536-33-72