89600, Мукачево, вул. Миру 37

Замовити дзвінок
(095) 03-111-05

Ехокардіографія з доплерометриєй

Без имени-1

Особливий вид високоточного ультразвукового дослідження. Данне дослідження дозволяє проводити ранню діагностику будь-яких структурних та функціональних порушень в серці і його магістральних судинах. Таким дослідженням можна виявити гипертрофічну або дилятаційну кардіоміопатію, пороки клапанів, незарощення Баталова протока, дефекти міжшлуночкової та міжпередсердної перегородки, стенози аорти і легеневої вени, портосистемні шунти і так далі. Це метод, який не завдає шкоди і не створює дискомфорту вашій тварині.
Навіщо цей вид дослідження взагалі?
Це- УЗД для серця. Це- метод бачити серце. Електрокардіограма, наприклад, не скаже про те, що у тварини потовщений лівий шлуночок, а це викликає гіпертрофічну кардіоміопатію.
Немає інших методів побачити тромби в серці або змінені клапани.
Для виявлення серцевих патологій, які часто зустрічаються у тварин, необхідна ультразвукова діагностика з доплерометриєй. Саме доплерометрія дозволяє виявити недостатній викид крові з серця, наявність тромбів.
Передопераційне обстеження серця знижує ризик смертельних результатів під час операцій.
Наприклад, деякі породи кішок (британські, скоттиш-фолд, регдолл і тд) схильні до гіпертрофічної кардіоміопатії (потовщення стінок шлуночків серця). Якщо перед проведенням операції (наприклад, перед кастрацією і стерилізацією) не виявили цю патологію, то прооперовані тварини можуть загинути.
УЗД серця з доплерометриєй можна провести в кліниці нашого Ветеринарного центру.