89600, Мукачево, вул. Миру 37

Замовити дзвінок
(095) 03-111-05

Маніпуляції і процедури

Звертаючись до ветеринарного фахівця, Ви завжди отримуєте призначення по лікуванню. У більшості випадках Вам призначені внутрішньом’язові, підшкірні та внутрішньовенні ін’єкції; іноді інфузійна терапія, які проводиться за допомогою підшкірного або внутрішньовенного введення. Але це та дуже маленька частина, яку ви бачите при призначеннях.

Звичайно можна заощадити гроші, час і провести частину таких маніпуляцій будинку, але тоді ніхто не зможе оцінити стану тварини, проконтролювати правильність виконання введення лікарських засобів, а найголовніше тільки Ви несете відповідальність за свої дії і стан хворого.

Наприклад, проводите ви інфузійну терапію будинку і у Вас перестає капати крапельниця, ви звичайно виконали, всі рекомендації лікаря і асистента — промили катетер, пом’яли вену, але все марно. Крапельниця не капає і тварина залишається без лікування. Хто винен? … Такі ситуації можуть трапитися з тим чи іншим пацієнтом. Тварини не отримують своє лікування — час втрачено — хворий довго не видужує.

Щоб такої ситуації не було — краще використовуйте послуги ветеринарної клініки для проведення маніпуляцій, тоді Ваш тварина 100% — отримає належне лікування і буде завжди під наглядом. І Вам буде спокійніше.

Які ж маніпуляції найчастіше проводяться в клініці асистентами?

Внутрішньом’язові, підшкірні, внутрішньошкірні, внутрішньовенні, численні санації ран, введення лікарських засобів через рот, обробки проти екто і ендопаразитів і т.д.

У стаціонарних умовах для важких хворих проводяться маніпуляції по установки центрального венозного катетера для проведення парентерального харчування більш насиченими розчинами. Догляд за цим катетером повинен бути ретельним і тільки в стаціонарних умовах. Проводячи лікування з такими тваринами — необхідно володіти знаннями по роботі з інфузійними шприцевими дозаторами і помпами.

Тваринам страждаючим анорексією встановлюють носо-стравохідний або стравохідний зонд. Догляд за таким зондом так само повинен бути ретельним і в межах стаціонару. Через такі пристосування тварин годують ентерально кілька разів на день, минаючи ротову порожнину і незалежно від своїх бажань (частіше це стосується кішок з ХНН) — тварина щодня отримує потрібне харчування без втрата ваги. Це крайня необхідність і хороша боротьба з анорексією. Такі тварини швидше йдуть на поправку на відміну від тих, кого вдома між роботою і домашніми справами намагаються насильно годувати через рот.

Щоб пройти додаткову діагностику, наприклад, здати аналізи крові або сечі, потрібно володіти технікою забору крові, а для отримання сечі, постановкою уретрального катетера.

При абструкціі уретри у випадках МКБ (уролітіазу), аденокарциноми передміхурової залози або інших причин, потрібно не тільки уміння проводити катетеризацію уретри, а так само виконувати цістоцентез. У багатьох випадках — це виправдана маніпуляція, яка рятує життя тварині і її так само проводять наші асистенти.

Лапороцентез, цістоцентез, плевроцентез, накладення швів на мало інвазивні рани, проведення інтенсивної терапії, інтубація важких хворих і всі ці «технічні» маніпуляції найчастіше, виконуються теж асистентом ветеринарного лікаря або в парі з лікарем.

Умінням володіти різними маніпуляціями — говорить вже про кваліфікацію ветеринарного фахівця. Цьому навчаються багато місяців, потім проходять стажування, тестуються навички і дається допуск до проведення тієї чи іншої маніпуляції.

З Вами працюють — люди, яким можна довірити свого хворого вихованця. Наш девіз — не нашкодь.

Лікуйте свого вихованця правильно, довіряйте фахівцям, а не інтернету. Скористайтеся послугами стаціонару — економлячи свій час. Відвідуйте прийоми асистентів — для виконання якісного лікування. І Ваш улюблениць швидко вилікується.