89600, Мукачево, вул. Миру 37

Замовити дзвінок
(095) 03-111-05

Вакцинація домашніх тварин

схема-вакцинации

Захворювання шкірного покриву собак і кішок найбільш часто зустрічаються. При захворюваннях шкіри лікар може стикатися з великою кількістю клінічних проявів, починаючи з випадання вовни, себореї і закінчуючи зміною кольору шкіри, отитами. Не всі шкірні прояви дійсно самостійні дерматологічні захворювання. У деяких випадках патологія внутрішніх органів, ендокринної системи, різні алергічні та аутоімунні захворювання проявляються симптомокомплексом, що зачіпає шкірний покрив тварини.

Цілодобова ветклиника в Мукачево «4 Лапи» завжди готова допомогти вашому вихованцеві, адже ми маємо повністю обладнані операційні, стаціонар, а в штат центру входять досвідчені фахівці своєї справи, чиї методики лікування успішно застосовуються їх колегами по всій країні. На фото з ветеринарної клініки ви можете ознайомитися з умовами прийому та змісту наших пацієнтів.

Також у центрі ветеринарної медицини можна викликати лікаря додому. При необхідності ми доставимо хвору тварину на спеціалізованій машині і оперативно проведемо всі маніпуляції. Надання ветеринарних послуг є основним видом діяльності, але у нас також є зоомагазин, салон краси і готель для тварин.

Однією з найбільш важливих складових турботи про улюбленця є вакцинація домашніх тварин. Наприклад, щеплення від сказу є обов’язковою для всіх, а спеціальні вакцини допоможуть уберегти маленького друга від безлічі неприємностей. Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте якісний, перевірений і ефективний препарат, який пройшов відповідну сертифікацію.