89600, Мукачево, вул. Миру 37

Замовити дзвінок
(095) 03-111-05

Видаленням грижі. Пластика грижі.

Хірургічне лікування гриж черевної стінки це єдиний спосіб для їх усунення і називання йому герніорафія.

Операція складається з 2-х етапів видаленням грижі, назва говорить за себе, висічення грижового мішка і пластика, включає в себе закриття грижових воріт.

Грижі класифікують: вроджені та набуті; первинні, післяопераційний (випинання відбувається на місці дефекту шва) і постравматичні. Латинська назва hernia — що означає розрив частини структури. Грижі часто зустрічаються у тварин різної етіології.

Сьогодні існує в медицині безліч способів хірургічного рішення з усунення гриж передньої черевної стінки. Розроблено численні методики — від простих за рахунок власних тканин, до складних реконструктивних операцій з використанням сучасних штучних матеріалів (синтетичні сітки). Нами використовуються неметалеві протези (нейлон, поліпропіленова сітка, поліестерова сітка та ін.)

Операції тварині проводяться під загальною анестезією (інгаляційної або неінгаляційного), іноді з використанням епідуральної анестезією.

Після операції пацієнт отримує антибіотик і обезболюючі лікарські засоби, потім поміщається для пробудження в блок інтенсивної терапії.

Для збереження цілісності швів в післяопераційний період ми рекомендуємо використовувати післяопераційні напівпрозорі коміри до періоду — зняття швів.

11033

Ускладнення:

У зв’язку з використанням синтетичних протезів (сіток) в хірургії з’явилися нові причини ускладнень.

  1. Відторгнення протеза
  2. Прорізання швів в місцях фіксації з рецидивом і можливе обмеженні полого органу
  3. Освіта кіст місцях розташування імплантанта (сітки)
  4. Освіта кишкових свищів
  5. Зсув і міграція протеза в очеревину порожнину