89600, Мукачево, вул. Миру 37

Замовити дзвінок
(095) 03-111-05

Вимірювання артеріального тиску

Вимірювання артеріального тиску собакам і кішкам так само необхідно, як і людям.
Цей метод дослідження дуже важливий для хворих з патологією серця, нирок, ендокринної системи, а так само для літніх тварин з різними патологіями. Дане дослідження, використовується під час оперативних втручань і післяопераційний період, завжди при реанімаційних заходів в блоці інтенсивної терапії.

wImGi9awnT4_bc41cf789831dce6d2f9b923ddda4678
Здоровій тварині рекомендується проводити вимір не рідше 1 разу на рік на планових оглядах у ветеринарного лікаря. Це допоможе виявити на ранній стадії важке захворювання — артеріальну гіпертензію (АГ). Завдяки сучасним методам дослідження артеріального тиску ми все частіше і частіше реєструємо у наших пацієнтів дане захворювання, тим самим вже заздалегідь можемо виявити первісну причину артеріальної гіпертензії (АГ).
У кішок частіше АГ розвивається вдруге при хронічній нирковій недостатності. У собак так само при нирковій недостатності і при синдромі Кушинга (гіперадренокортицизм) .Виявів на ранній стадії обидва цих захворювання можна не тільки швидко поліпшити якість життя, але й контролювати цей процес, тим самим забезпечуючи тривалість життя вихованця.
Артеріальна гіпертензія без контролю завдає організму великої шкоди не тільки з боку нирок і серця, а й може позбавити зору вашого улюбленця. При хронічній формі не рідко у пацієнтів виявляємо відшарування сітківки ока, що і призводить до повної сліпоти.
При оцінці вимірювання потрібно враховувати, що тварина перебуваючи в клініці схильна до стресу і тим самим показники можуть бути злегка підвищені. Тому для отримання правильних результатів потрібено терпіння не тільки лікаря, але й власника тварини.
У нашій клініці ми використовуємо новітній метод дослідження за допомогою осцилометричного тонометра PetMap monitor (США). Вимірювання артеріального тиску цим приладом дозволить отримати якісні результати.