89600, Мукачево, вул. Миру 37

Замовити дзвінок
(095) 03-111-05

Лабораторні дослідження

diagnostika_zhivotnih

У наш час, важко уявити сучасну ветеринарну медицину без лабораторної діагностики. Лабораторні дослідження дають лікарю цінну інформацію про функції органів і систем, без якої неможливо поставити точний діагноз і призначити правильне лікування.

Призначаючи повторні аналізи в ході лікування, лікар може контролювати його ефективність і стежити за станом тварини.

Наша ветеринарна лабораторія поєднала в собі сучасні технології лабораторного аналізу і доступність для населення. Тепер Ваші чотириногі друзі можуть отримати весь спектр лабораторних досліджень. Скористайтеся досягненнями прогресу — технологіями «нового покоління».

Результати аналізів — один з перевірених методів отримання швидкої і достовірної інформації про стан організму. За допомогою досліджень можна поставити і уточнити діагноз, перевірити ефективність проведеного лікування, а також вчасно виявити і запобігти розвитку небезпечних захворювань.

Зрозуміло, результат лабораторного дослідження — не діагноз, який може поставити тільки лікар. Але здача аналізів — важливий фактор для призначення правильного лікування.

У нашій лабораторії весь широкий спектр виконуваних досліджень виконується високопрофесійними фахівцями на сучасному обладнанні з використанням передових методів тестування досліджуваного матеріалу.
Якість досліджень, що проводяться в лабораторії, відповідає суворим міжнародним стандартам.

Здати аналізи можна в будь-який день тижня.
Результати більшості досліджень видаються на наступний день, також виконуються термінові (в той же день) та експрес — аналізи (за 1-2 години).
Наші фахівці проводять трактування одержуваних результатів і при необхідності призначають схему дообстеження.

Усі методи дослідження та реактиви, використовувані в лабораторії, сертифіковані. Лабораторна служба ліцензована. Ключовим моментом роботи лабораторії є відповідність високим міжнародним стандартам при виконанні лабораторних досліджень.