89600, Мукачево, вул. Миру 37

Замовити дзвінок
(095) 03-111-05

Хірургія

hirons-sia-veterinara-klinikaaptieka_azmej_04_626x415

Хірургія — область ветеринарії, що займається питаннями гострих і хронічних захворювань, які лікуються за допомогою оперативного (хірургічного) втручання. Хірургія, поряд з терапією і акушерством, відноситься до найдавніших медичних спеціальностей.

Археологічні знахідки і древні рукописи свідчать, що спроби хірургічного лікування були ще в кам’яному столітті. Розквіту хірургії сприяло впровадження в хірургічну практику наркозу і асептики, що дозволило вирішити дві основні проблеми, які гальмували розвиток хірургії, незважаючи на досить розроблену оперативну техніку: знеболювання операцій і запобігання рани від подальшого інфікування.

Сучасний розвиток ветеринарної хірургії можна вважати інноваційним, причому дослідження в цій сфері бурхливо тривають. За останні роки значимі досягнення спостерігаються в таких областях хірургії, як офтальмологія, урологія, ортопедія, травматологія. Особливий розвиток отримує така галузь, як пластична хірургія, спрямована на усунення вроджених і набутих дефектів

На базі нашого ветеринарного центру є всі умови для проведення оперативних втручань на високому, сучасному рівні. Хірурги клініки постійно підвищують рівень своєї кваліфікації, переймаючи знання і досвід як вітчизняних, так і зарубіжних фахівців. Хороша діагностична база, прекрасно обладнані і забезпечені великим набором фармакологічних препаратів операційний блок і післяопераційний стаціонар, дозволяють надавати нашим чотириногим пацієнтам широкий спектр хірургічної допомоги. Ми проводимо: порожнинні операції на органах черевної порожнини, грудної порожнини, на органах малого таза, в області голови та шиї (офтальмологічні, оториноларингологічні, стоматологічні, пластичні), операції на кінцівках (в т.ч. і ортопедичні), операції зі стерилізації і кастрації, операції з приводу онкології.

Зрозуміло, успіх оперативного втручання залежить не тільки від золотих рук хірурга, але і від реабілітаційного періоду, участь в якому господарів четвероногого вихованця має важливе значення.